taśma
taśma
taśma
taśma
innowayjne mocowania
taśma
taśma


Dystrybutor taśm M3
F.H.U. Taśma
ul. Kozia 14
30-733 Kraków
tel.(012) 653 24 05
tel./fax (012) 292 42 06
www.tasma.krakow.pl

Koperta biuro@tasma.krakow.pl
 

 

Firma TAŚMA z Krakowa – informacje

 
Zdjęcie firmy

Dostawca klejów i taśm klejących

F H U „TAŚMA” jest znanym dostawcą taśm i klejów przemysłowych. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się Krakowie, a początki działalności na rynku sięgają 1995 roku. Od tego czasu firma jest też oficjalnym dystrybutorem taśm 3M, amerykańskiego koncernu cieszącego się uznaniem na całym świecie.

Taśmy klejące, kleje, materiały ścierne

Na naszą ofertę sprzedażową składają się m.in. taśmy klejące Scotch oraz kleje, które można stosować praktycznie w każdej dziedzinie przemysłu. W sprzedaży posiadamy wysokiej jakości taśmy samoprzylepne oraz całą gamę folii pęcherzykowych i stretch, znajdujących zastosowanie przy pakowaniu i zabezpieczaniu towarów. Uzupełnieniem asortymentu są taśmy dwustronnie klejące piankowe i taśmy z nadrukiem firmowym.

Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną i życzliwą obsługę – od prezentacji towaru, poprzez przeprowadzanie prób z wybranymi taśmami i klejami, aż doradztwo przy wyborze optymalnego produktu. Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Wysokie standardy obsługi przekładają się na dobrą renomę naszej firmy, która wśród klientów kojarzona jest z wysoką kompetencją, terminowością, a także pełnym profesjonalizmem.

W naszej ofercie znajdą Państwo tylko innowacyjne produkty, w tym najwyższej jakości taśmy klejące i samoprzylepne oraz materiały ścierne, które pomogą rozwiązać problemy natury technicznej, korzystnie wpłyną na efektywność i wydajność produkcji, podniosą komfort pracy, przyczynią się do obniżenia kosztów wytwarzania.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczącej naszej oferty, zachęcamy do kontaktowania się.

 

powrót

Z  "TAŚMĄ"  wszystko się KLEI

o firmie | nasza oferta | kontakt | zapytanie ofertowe projekt Wykonawca strony